KONSULTACJE BHP

+48 502 759 759
biuro@bhp-niepolomice.pl

Mycie elementów produkcyjnych

Główna propozycja BHP-Niepołomice.pl

Firma BHP-Niepołomice.pl oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie mycia pojemników i opakowań zwrotnych stosowanych w branży motoryzacyjnej i AGD oraz spożywczej.

Do procesu mycia pojemników stosujemy profesjonalne tunelowe urządzenia myjące. Mycie pojemników wtórnych odbywa się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojemnika z dodatkiem odpowiednich środków chemicznych dodanych w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. O jakości mycia może świadczyć fakt, iż czynnik myjący filtrowany jest z dokładnością sięgającą nawet 1 mikrona. Zapewniamy 100% kontrolę jakości pojemników po zakończeniu operacji mycia zachowując wymagania klientów dotyczące stopnia czystości i suchości pojemników.

Czyszczenie podzespołów i części maszyn

Wybrana przez nas metoda usuwania zanieczyszczenia dobierana jest adekwatnie do jego rodzaju, struktury danej powierzchni, a także charakterystyki ogólnej zanieczyszczonego elementu. Usługi czyszczenia produkcyjnego, które wykonujemy, wpływają na żywotność oraz techniczną sprawność elementów, a także umożliwiają eliminację strat spowodowanych „brakami” i niepełnowartościowymi tworami powstałymi na skutek wszelkich zanieczyszczeń produkcyjnych. Dopasowane mycie produkcyjne pomoże walczyć z problemem.

Czyszczenie pojemników

Celem naszego mycia opakowań zwrotnych jest utrzymanie wielokrotnie używanych pojemników transportowych w odpowiedniej czystości. Wykorzystujemy atestowane środki chemiczne, które pomagają w usuwaniu olejów, smarów i innych osadów oraz zanieczyszczeń przemysłowych. Jednocześnie artykuły używane do mycia pojemników zwrotnych nie powodują korozji, nie uszkadzają farb, plastiku i gumy, a także nie zostawiają żadnego osadu. Regularne wykonywanie czynności umożliwia zapobieżenie zanieczyszczaniu półproduktów przechowywanych tymczasowo w pojemnikach, a co za tym idzie, poprawia jakość produkowanych przez naszych klientów wyrobów.

Usuwanie kamienia kotłowego

Jeżeli w odpowiednim momencie nie usuniemy kamienia kotłowego, może dojść do poważnego zaburzenia w czasie eksploatacji, a konkretnie: zanieczyszczenia wody obiegowej, braku domykania zaworów, zatykania się przewodów o najmniejszych średnicach, stymulowania korozji wżerowej, a także tworzenia się osadów. Chemiczne czyszczenie produkcyjne za cel stawia usunięcie z powierzchni wszelkich zanieczyszczeń wytworzonych w czasie eksploatacji i produktów korozji, które bardzo szybko powstają nawet w przypadku okresowego niedotrzymania przepisów prawidłowego uzdatniania wody. Czyszczenie produkcyjne tego typu jest konieczne w przypadku dłuższej przerwy w pracy urządzeń w sytuacji, przy braku odpowiedniej ich konserwacji.

Usuwanie klejów

Proces usuwania klejów termotopliwych obejmuje stosowanie połączenia dwóch technologii czyszczenia elementów produkcyjnych. Pierwszym, bardzo ważnym, jest nasycanie podzespołów w odpowiednio dobranym środku chemicznym.

Drugi etap usuwania klejów termotopliwych obejmuje precyzyjną pracę w obrębie mikroszczelin. W wypadku mas bitumicznych i polimerycznych wymagane jest skuteczne, a także bezpieczne czyszczenie wszelkich podzespołów z racji późniejszego precyzyjnego zastosowania. Czyszczenie jest tutaj bardzo podobne do usuwania klejów termotopliwych. Jedyną różnicą jest bardzo dokładne dobranie odpowiedniego środka chemicznego.

Zaufali nam:

  • Promogaz KPIS
  • Cementownia Kraków
  • Karczma Staropolska
  • Tinker Media
  • DW BAŚKA w Krynicy

Szybki dostęp:

Karta zgłoszenia
na szkolenia BHP

karta-zgloszenia.pdf

Regulamin

BHP-Niepolomice.pl Ⓒ 2017r.
tel: +48 502 759 759
e-mail: biuro@bhp-niepolomice.pl

Valid W3C: XHTML 1.0 CSS 2.1
Projekt i wykonanie: Tinker Media